Втрата ваги тренування і дієти план для чоловіків

Posted on

Жир зберігається систематично; для чоловіків зайві калорії зберігаються у вигляді жиру, починаючи з талії і черевної областей в першу чергу. Там не будь-який спосіб ідентифікувати поїзд або орієнтуватися на конкретну області при спалюванні fatnonetheless, фантастичний план тренування для хлопців, яка фокусується на збільшення споживання енергії буде мати успіх в просуванні втрати ваги. Включати підготовку опору в вашу програму втрати ваги по понеділках, середах і п’ятницях, а по вівторках і четвергах брати участь в кардіо-тільки сесії.

Урізноманітніть Кардіо для досягнення максимальних результатів

Серцево-судинні вправи дуже ефективні в просуванні втрати жиру. Є два основних серцево-судинної системи навчання підходи: низька інтенсивність стаціонарного стану підготовки і високої інтенсивності інтервал підготовки (LISS). Ваше навчання LISS можна було б зробити на еліптичній машині або біговій доріжці. Ці машини є потужними, оскільки вони дозволяють прийняти рішення про опір і швидкості в той час як моніторинг частоти серцевих скорочень. Ви хочете, щоб грати два LISS тренування в тиждень. Помістіть систему так, щоб частота серцевих скорочень становить від 30 до 50% від максимальної частоти серцевих скорочень. Найбільш рецептура частоти серцевих скорочень: 220 – (ваш вік) = максимальна частота серцевих скорочень. Виконайте цю вправу для довжини від 20 до 30 хвилин два рази на тиждень.

Натисніть на неї поверх з HIIT

High Intensity Interval Training дозволить вам розширити ваші кардиотренировки, в той час як боротьба зі спробами вашого тіла, щоб адаптуватися до тренування. Ви можете виконувати свої сеанси Hitt в місцевій трасі. Ефективний монітор тренування HITT 400 інтервал метра перекриває. Початок о старт / фініш лінійки і відзначте кожні 50 метрів, поки ви в кінцевому підсумку туди, де ви почали. Sprint 100 метрів в другу позначку, потім повільно поверніться в 50 метрів від перших маркерів. Повторіть цикл до тих пір, поки не обігнув весь трек. Робіть це два рази на тиждень. Альтернативний раз з вашої Лісса тренуванням.

Clenbutrol Crazybulk buy Now

Побудувати свій орган з ходьбою Віджимання

На додаток до вашої серцево – судинної тренування, присвятити три повних тренування тіла в тиждень; чергуючи раз. Почніть з прогулянковими віджимання. Початок {в положення віджимання, з лівого боку , на додаток до тонкої пускового майданчика або паперову тарілку. Найміть віджимання і під час руху вгору ходити ваші праві руки над замінити ліву руку на мат. Продовжуйте тренування, чергуючи руки , поки ви закінчили 10 повторень для 3 множин. Використовуйте 90-секундний інтервал відновлення.
Відчуйте Опік з Головою Присідання

Встаньте {перед стільцем , як ніби ви збираєтеся сидіти всередині. Помістіть руки перед вами. Поступово починає присідати: доходячи торкаючись місцями сидіння, утримуючи приосадкувату позицію на 10 рахунків. Грати від 10 до 12 повторень для 3 наборів, з 90-секундним періодом відновлення.

Наступний навчальний рівень Leg

Стоячи, ноги разом, і ваші руки на вашому боці, як якщо б ви тримали в руках гантелі, крок вперед правою ногою в положення випаду. Відновлення початківця місця і крок вперед з лівою ногою, закінчуючи початковий респ. Виконайте від 10 до 12 повторень з 90-секундним періодом пошуку інформації.

Випалити з Кругова тренування

Будьте винахідливі з вашої тренуванням. Спіймати набір 15-фунт. Гантелі і скакалка. В рамках цієї схеми свердлити не втече , поки ви не закінчили цикл. Почніть з виконанням 50 поворотів на скакалці. Коли ви закінчите обертання, негайно кинути мотузку , а потім підібрати гантелі. Від стоячій позі зробити 10 присідань з усіма гантелі висить на боці. Поверніться в скакалку і скоротити повторення на 10, робить 40 обертів. Повторіть гантелі присідання без одного респа. Повторіть цей цикл , поки ви не до 10 скакалки поворотів , а також шести присідань зі штангою. Другого тижня ви можете рухатися до 2 -х циклів.
Безпека Перший підхід

Розклад зустрічей, щоб перевірити з вашим лікарем перед початком нового режиму тренування або доповнює плану. Чи не брати участь у будь-яких швидких програмах втрати ваги, які обіцяють нереальні цілі. Відповідно до Центрами з контролю і профілактиці захворювань, корисний курс для втрати ваги кілька фунтів в тиждень.

Crazybulk Dbal Buy Now