תוספי גלולות מבנה הגוף שפועלים ואלה לבזבז המזומנים שלך, עבור גברים, נשים ובני נוער

Posted on

ישנם לא מעט תוספי תזונה המשמשים גירוי זכר ונקבה. אני לא מומחה בתחום הזה, אבל הידע המוגבל שלי עולה כי מספר ספקים יעילים וחלקם בזבוז של כסף מזומן או פוטנציאלי אפילו מסוכן. גוף בנייה ותוספי תזונה זמין בקלות בכל חנות מזון הבריאות ביותר במכוני הכושר. האם הם עובדים? האם הם בטוחים? מחלה קשה יכול להתרחש מהשימוש שלהם?

תועלת

אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל פיתוח גוף. מבוגרי אנשים “ברזל משאבה” אפילו כמה כמו שעות בשבוע עשוי לבנות מסת שריר וכוח תוך זמירת שומן.
הנה סקירה תוספת פיתוח גוף: אימוני כוח מגביר רמות של הורמון הטסטוסטרון וצמיחה – הורמונים הקשורים מסת השריר ותפקוד משופר.

תוספי תזונה לספורטאים טובים עם סימנים חזקים כי הם עובדים עבור גברים ונשים:

אתה צריך לצרוך כמויות מספיקות של חלבון בכל ארוחה של היום כדי לשמור על השרירים שלך במיטבם.

קריאטין יש את המחקר מקסימלית לעודד את השימוש שלה פיתוח גוף, לרבות בני נוער. עם זאת האבטחה של קריאטין פיתוח גוף העשרה לא נבדקה באופן מלא ויש חשש של מתח על הכליות וכבדות אם גבוה מדי קריאטין מנוצל. קריאטין עובד כדי להשיג אישה. זה עובד טוב יותר עם שגרת הרמת משקולות רגילה. זוהי תוספת פיתוח גוף זולה. אתה {ניתן לרכוש אותו בצורת אבקה כמו כמוסות. המינון הוא בערך 1 עד 5 גרם ביום ו מדלגים יום או 2 בשבוע הוא הציע.

חלבון מי גבינה וחלבון סויה הם תוספי חלבון לפיתוח הגוף אצל גברים ונשים. אכילת חלבון מי גבינה בונה מסת שריר גם כאשר מוצר חלב נלקח יום לאחר מפגש אימון.

תוספי תזונה לספורטאים עם ראיות מתונות של יעילות:

חומצות אמינו – חומצות אמינו בודדות עשויות להיות מועילות, אבל למה אתה לא לקחת תוסף חלבון שלם עם כל החומצות האמינו?
BCAA חומצות אמינו בשרשרת סניף.
קרניטין מסייעת לשפר את האנרגיה הפיזית

תוספי תזונה לספורטאים עם מעט עדויות כי הם עובדים:

בורון הוא מינרל
כולין הוא מאיץ המוח פנטסטי התורמים מתיל, אך מחקר קצת זמין על זה אפקטיבי בבניין האנטומיה אנושי.
כרום הוא לעתים קרובות זמין כמו פיקולינט כרום
Dibencozide
ferulic חומצה
גמא oryzanol
טריגליצרידים שרשרת בינוני
ריבוז הוא סוג של סוכר
אבקות עלייה במשקל, אלא אם הם מכילים חלבון
כימיקלים Smilax

תוספי תזונה לספורטאים ללא הוכחת היעילות:

שרביטן הוא לא יותר נגישה ללא מרשם.
Yohimbine הוא תמצית אלקלואיד מן יוהימבה עשב. עשב או זו תמצית צמחים מגביר את קצב דופק והוא יכול לגרום לבעיות קצב לב במינונים גבוהים.

ש כפי שאתם קוראים LJ100 זיקפה, ואני מנחש Rx תשוקה עם Yohimbe בדיוק הדבר זהה, אני מעוניין המחשבות שלך לגבי השימוש במוצרים לבניית שריר?

ת: אני לא חושב Tongkat עלי או ג’ינסנג תוספים צמחיים, כגון יוהימבה, יעילים לבניית שריר או אתלטיקה.

Crazybulk Dbal Buy Now

דיוקי אריזה

כמה תוספים צמחיים ותזונתיים ונותחו על ידי חוקרים ב- 2017 מרכיבים מורכבים שהיו שונה מהרשימה על התוויות שלהם. תוספי תזונה לספורטאים ו-הרזיה, בפרט, נוטים להכיל חומרים שאינם מפורטים האריזה שלהם. חלק תוספי תזונה לספורטאים הם סטרואידים אנבוליים אנבוליים אשר עלולה לגרום נזק כבד משמעותית.

חוקי למכור מעל צמרות הדלפק, DMAA

DMAA המשמש לעתים קרובות ביותר תוספי מבטיח הרזיה, בניית שריר ושיפור ביצועים אתלטיים – יכול להעלות את לחץ הדם ועלול להוביל להתקף לב, קוצר נשימה והידוק של החזה. את החומר מהגוף עלולה להזיק במיוחד בשילוב עם קפאין.

הורמוני פיתוח גוף

אנדרוסטנדיון הוא לא יותר זמין כקובץ על תוספת לדלפק
DHEA לא סביר שיהיה מועיל לכל תואר משמעותי את תופעות הלוואי, כולל נשירת שיער, הם לא רצויים.
פרגננולון יכול לגרום לחריגות בקצב הלב בעת שימוש העולה
טסטוסטרון זמין באמצעות מרשם.

מוצרי פיתוח גוף שיש סטרואידים או כימיקלים דמויי סטרואידים יכולים לגרום לסיכונים בריאותיים משמעותיים. סטרואידים אנאבוליים {יכול לגרום נזק לכבד, אקנה, נשירת שיער, תנודות במצב הרוח, תוקפנות, ומלנכוליה. הם יכולים {לגרום נזק לכליות, התקף לב, שבץ מוחי, תסחיף ריאתי (קרישי דם בריאות), ו פקקת ורידים עמוקה (קרישי דם המתרחשים ורידים עמוקים בתוך הגוף).

קראתי במגזין פיתוח גוף כי DHEA הוא סטרואיד פיתוח גוף יכול להיות נהדר עבור שריר עלייה. האם זה טיפ טוב?

יש מעט עדויות כי תוספי DHEA לשפר את מסת השריר, וגם אם הם עושים, תופעות הלוואי אינן נעימות למדי המינונים הנדרשים.

דיאטת פיתוח גוף במהלך העונה מחוץ – תזונה

במהלך הפגרה אם אין תחרות פיתוח גוף מתוכננת, זה יתרון עבור שרירן להיות במאזן אנרגיה חיובי, כך אנרגיה נוספת זמינה עבור אנאבוליזם שריר. יתר על כן, לאורך כל הפגרה, חלבון נאות צריך להיות זמין כדי לספק חומצות אמינו עבור סינתזת חלבון. במשך 6-12 שבועות לפני תחרות, בוני הגוף מנסה לשמור על מסת השריר וירידה שומן הגוף לרמות נמוכות מאוד. במהלך שלב טרום תחרות, שרירן צריך להיות איזון אנרגיה שלילית על מנת שומן הגוף יכול להיות מחומצן. יתר על כן, בשלב הטרום-התחרות, צריכת חלבון צריכה להיות מספיק כדי לשמור על מסת שריר. צריכת חלבון גדולה יחסית (בערך 30% מצריכת אנרגיה) מפחיתה ביחס לאובדן מסת שריר על צריכת חלבון נמוכה (כ 15 אחוזים מכלל צריכת אנרגיה) במהלך הגבלת אנרגיה. צריכת החלבון הגבוהה גם תספק אפקט תרמי גדול יחסית אשר יכול לסייע בהפחתת שומן בגוף. בשני שלבי הפגרה ואת התחרות קדם, פחמימות תזונתיות נאותות צריכות לבלוע (55-60% מצריכת אנרגיה כוללת) בסדר הזה עצימות אימון יכולות להישמר. אחוז מחוץ לעונה שלפני תחרות דיאטות בוני הגוף האנושי. צריכת חומצות חלבון / אמינו פחמימות מייד לפני ואחרי אימונים עלולה להגדיל את סינתזת חלבון, resynthesis הגליקוגן בשריר ולהפחית פירוק חלבונים. צריכת החלבון הגבוהה גם תספק אפקט תרמי גדול יחסית אשר יכול לסייע בהפחתת שומן בגוף. בשני שלבי הפגרה ואת התחרות קדם, פחמימות תזונתיות נאותות צריכות לבלוע (55-60% מצריכת אנרגיה כוללת) בסדר הזה עצימות אימון יכולות להישמר. אחוז מחוץ לעונה שלפני תחרות דיאטות בוני הגוף האנושי. צריכת חומצות חלבון / אמינו פחמימות מייד לפני ואחרי אימונים עלולה להגדיל את סינתזת חלבון, resynthesis הגליקוגן בשריר ולהפחית פירוק חלבונים. צריכת החלבון הגבוהה גם תספק אפקט תרמי גדול יחסית אשר יכול לסייע בהפחתת שומן בגוף. בשני שלבי הפגרה ואת התחרות קדם, פחמימות תזונתיות נאותות צריכות לבלוע (55-60% מצריכת אנרגיה כוללת) בסדר הזה עצימות אימון יכולות להישמר. אחוז מחוץ לעונה שלפני תחרות דיאטות בוני הגוף האנושי. צריכת חומצות חלבון / אמינו פחמימות מייד לפני ואחרי אימונים עלולה להגדיל את סינתזת חלבון, resynthesis הגליקוגן בשריר ולהפחית פירוק חלבונים. פגרה ודיאטות-תחרות קדם. צריכת חומצות חלבון / אמינו פחמימות מייד לפני ואחרי אימונים עלולה להגדיל את סינתזת חלבון, resynthesis הגליקוגן בשריר ולהפחית פירוק חלבונים. פגרה ודיאטות-תחרות קדם. צריכת חומצות חלבון / אמינו פחמימות מייד לפני ואחרי אימונים עלולה להגדיל את סינתזת חלבון, resynthesis הגליקוגן בשריר ולהפחית פירוק חלבונים.

פעילות גופנית לפני צריכת חלבון מאפשרת ניצול גדול יותר של חומצות אמינו נגזר חלבון בתזונה לסינתזת חלבון דה נובו שריר בשני גברים צעירים וקשישים.

בננה מכיל פחות טובה, או אפילו יותר טובה, יותר מאשר משקאות ספורט ומשקאות מבחינת חשמל וביצועים.

כתב העת האמריקני לתזונה קלינית 2017. צריכת ביצים שלמות מקדם גירוי טוב יותר של סינתזת החלבון postexercise שריר מאשר בליעה של כמויות isonitrogenous של חלבוני ביצה אצל גברים צעירים. ביצים שלמות עדיפות חלבוני ביצה לייצור שרירים לאחר פעילות גופנית. חוקרים באוניברסיטת אילינוי מדווחים כי חלבון שנמצא בדגנים מלאים (כולל החלמונים) הוא הרבה יותר טוב שולבו לתוך השריר לאחר האימון מאשר רק את החלבון לבן ביצה.

Testo max Review buy now

אימוני התנגדות – תרגיל

רקמת שריר שלד היא רגישה המדגישים האקוטית וכרוניות הקשורים אימון התנגדות. תשובות אלו מושפעות בניית פעילות התנגדות (כלומר תדר, עומס והתאוששות) בנוסף בהיסטורית האימון של האנשים המעורבים. ישנם נתונים histochemical וביוכימיים המרמזים כי אימון התנגדות משנה את ביטוי שרשראות כבדות שרירן (MHCs). {ספציפי, חשיפה כרונית לפעילות מסוג הרמת גוף וכוח מייצרת שינויים לקראת isoforms MHC I ו IIb, בהתאמה.
עבודה עם משקולות כבדות עלולה לגרום ללחץ לבנות מעיני, במיוחד אם למתאמנים לעצור את הנשימה שלהם כפי שהם מפעילים. למרות ההשלכות האפשריות של הלחץ הוסיף אינם ברורים, אנשים עם כל תרגיל הגלאוקומה בזהירות כמה.

תוכנית בניין גוף

למרות תכנית בניין גוף חשובה עבור אנשים רציניים לגבי בניית שרירים, האדם הממוצע לא חייב להיצמד לתכנית או שגרה ספציפית. שלוש פעמים בכל שבוע במכון הכושר עבור 30 דקות או כך יכול להצליח הרבה אנשים.

שאלות

ש: האם HGH לשפר פיתוח גוף ילדה? מה תוספי בנייה בגוף אתם ממליצים?

א סביר להניח כי HGH, זריקות הורמון גדילה אנושיות יכולות זמנית לשפר את מסת שריר פיתוח גוף, אבל הסיכונים יכולים להיות רציניים ולא מועילים בטווח הארוך. תוספי בניין גוף הטובים ביותר שאני מכיר הם תוספי תזונה וחלבון, והם מוצרי פיתוח הגוף הייתי משתמש אם הייתי מעוניינים המוני יותר.

HGH X2 Review buy now

שאלה: האם אתה מאמין ראה דקלון, חומצת אלפא ליפואית ו CoQ10 שימושי פיתוח גוף?

ת: אני בספק. אני עדיין חושב תוספי חלבון קריאטין הם האפשרויות הטובות ביותר.

איזה סוג של ג’ינסנג לדעתכם הוא שימושי ביותר עבור הרזיה bodybuildingfostering אנרגיה סיבולת, שמירה הורמונים אנבוליים, וכו ..?

אני לא מאמין באמצעות ג’ינסנג הוא מועיל עבור כושר פיתוח גוף. הייתי להתמקד יותר קריאטין, חלבון, ו הליך אימון משקולות יעיל יותר. יתכן כי מינונים גבוהים של ג’ינסנג באמת עשוי להיות בלתי יעיל מאז ג’ינסנג עלול להגביר את טמפרטורת הגוף, לגרום עלייה בקצב הלב ואולי נדודי שינה.

אני אחת הרשויות המובילות בעולם על פיתוח גוף טבעי לגברים מעל 40 (כמו גם להיות השרירן הטבעי הטוב ביותר על פני כדור הארץ מעל 50). יש לי ספר שנקרא החוצה, “החוק של בורק,” A New כושר פרדיגמה עבור הזכר הבוגר. בנוסף, יש לי דיסק של התואר הדומה.

תהיתי אם יש אפשרות של צורך לנצל את תעשיית פיתוח הגוף. יש לי בזמן האחרון עשו כמה הישגים מרשימים הרמת משקולות רק באמצעות מולטי ויטמין ללא אלה תוספי גבוהה במחיר המשווקים מגזינים בניין הגוף. רציתי להוכיח כי אתה לא צריך להוציא מאות דולרים כדי לקבל תוצאות. רציתי ליצור איתך קשר כי אני מנוצל Rx MultiVit ב הצטברות 3 חודשים שלי. יש לי את כל ממדי פיתוח הגוף, הסיפור, והתמונות של לפני ואחרי. זו יכולה להיות דרך מצוינת להגביר את החשיפה אם יהיה מעוניין.

Re: חוסמי אסטרוגן טבעי עבור מפתחי הגוף הגברי הן. ברצוני לקבל חוות דעת כללית על הרעיון של השרירנים שימוש במוצרים אשר מדווחים להיות חוסמי אסטרוגן טבעי (כביכול); מוצרים כמו chrysin, די-indolylmethane / אינדול-3-קרבינול, או מוצר למותג מסוים המכונה 6-OXO. אני לא רק לשאול על אם אתה חושב שהם עובדים או לא עובדים, אבל אני רוצה להבין איך אתה מרגיש לגבי הרעיון של עיכוב בשום גוף האדם של טסטוסטרון לאסטרוגן? האם יש מקרים שבהם זה דבר תקף לעשות או רעיון פנטסטי לעבר צעיר יחסית בריאים? (למעט גברים מבוגרים או שרירנים אשר משתמשים בסטרואידים; במקרים אלה הם נתונים אני מאמין). רק תוהה איך אתה מרגיש לגבי המחשבה -supposing את הסחורה לעשות את העבודה.
לא חקרתי את הנושא של חוסמי אסטרוגן טבעיים עבור מפתחי גוף גבריים בפירוט זאת, בהתבסס על חוות הדעת של מחקר המוגבל שלי, אני לא חושב שגישה זו כדאית.

מה דעתך על glycocyamine, זה אמור להיות סימן מקדים קריאטין מונוהידראט וטוב לצמיחה שרירים?
אין לי דעה מוצקה על מזין זה עדיין, אני מקווה מחקר נוסף.

Crazybulk Dbal Buy Now