Body Building piedevas un piedevas, kas strādā un tiem, kas jātērē savs Cash, vīriešiem, sievietēm un pusaudžiem

Posted on

Ir diezgan maz piedevas izmanto vīriešu un sieviešu stimulāciju. Es neesmu eksperts šajā jomā, bet manas ierobežotas zināšanas liecina, ka vairāki papildinājumi ir spēkā, kamēr citi ir atkritumi naudas vai potenciāli pat bīstami. Ķermeņa ēka uztura bagātinātāji var būt pieejami jebkurā veselīgas pārtikas veikalā un daudzu sporta zāles. Vai viņi strādā? Vai tie ir droši? Vai nopietna slimība rodas no to izmantošanas?

labums

Tas nekad nav pārāk vēlu, lai sāktu kultūrisms. Vecāki cilvēki, kas “sūknis dzelzs”, pat maz kā divas stundas nedēļā, var veidot muskuļu masu un izturību, bet apgriešanu tauku.
Šeit ir kultūrisms papildināt pārskats: Spēka trenažieru veicina līmeni testosterona un augšanas hormona – hormonus, kas saistītas ar uzlabotu muskuļu masu un funkciju.

Finest kultūrisms bagātinātāji ar spēcīgu pierādījumu, ka viņi strādā, lai cilvēkiem:

Jums būs nepieciešams patērēt pietiekamu daudzumu olbaltumvielu katrā ēdienreizē dienā, lai saglabātu savus muskuļus to labāko.

Kreatīns ir maksimālais pētījumu, lai veicinātu to izmantošanu kultūrisms, tostarp pusaudžiem. Tomēr no kreatīna teen stimulāciju drošība nav pilnībā izvērtēta un ir bažas par stresa uz aknām un nierēm, ja tiek izmantota pārāk liela deva atjaunošana. Kreatīns tas strādā, lai iegūtu meiteni. Tas darbojas labāk ar regulāru svara pacelšanas režīmā. Tas ir lēts ķermeņa ēkas uztura bagātinātāju. ir iespēja iegādāties pulvera veidā, kā kapsulas. Deva ir aptuveni 1 līdz 5 gramiem dienā un izlaižot dienu vai 2 nedēļas ir doti.

Sūkalu olbaltumvielu un sojas olbaltumvielu ir olbaltumvielu piedevas spēkā kultūrisms sievietēm un vīriešiem. Ēšanas sūkalu olbaltumvielas būvē muskuļu masu, pat tad, ja piena produkts ir pieņemts dienā pēc treniņa.

Kultūrisms papildinājumi ar mērenu pierādījumu par efektivitāti:

Aminoskābes – cilvēka aminoskābes var būt noderīga, bet kāpēc ne veikt visu olbaltumvielu papildināt ar visām aminoskābēm?
BCAA ir sazarota aminoskābes.
Karnitīns palīdz uzlabot fizisko enerģiju

Kultūrisms papildinājumi ar nelielu apliecinājumu tās darbojas:

Bors ir minerālu
Holīna ir fantastiska prāta pastiprinātājs un metilgrupas donora, tomēr maz pētījumu ir pieejams par to ir efektivitāte ķermeņa ēkā.
Hroms bieži ir pieejams kā hroms picolinate
Dibencozide
ferulic acid
Gamma oryzanol
Vidēja garuma ķēžu triglicerīdi
Riboze ir veids cukura
svara pieaugums pulveriem, ja tie satur olbaltumvielu
Smilax ķimikālijas

Kultūrisms papildinājumi bez pierādījumu efektivitātes:

Ephedra vairs nav pieejams pāri letei.
Yohimbine ir alkaloīds ekstrakts no herb Johimbe. Šis herb vai augu ekstraktu palielina pulsu un var izraisīt sirds ritma problēmas lielās devās.

Q. Kā jūs ieteiktu LJ100 erektilās disfunkcijas traucējumiem, un es esmu guessing Passion Rx ar Johimbe uz tieši tādu pašu, es esmu ieinteresēts jūsu idejas par izmantojot produktus, lai veidotu muskuļu?

A. Es neticu Tongkat Ali vai žeņšeņa augu uztura bagātinātāji, piemēram Johimbe ir efektīvs, lai veidotu muskuļu vai vieglatlētikā.

Crazybulk Dbal Buy Now

Iepakošanas un marķēšanas neprecizitātes

Daži uztura un augu piedevas, ko izmeklētāji 2017. gadā izskatītie iekļauti sastāvdaļas, kas atšķīrās no saraksta viņu etiķetēm. Bodybuilding un svara zudums bagātinātāji, jo īpaši, bieži vien satur sastāvdaļas, kas to iepakojuma nav minētas. Daži no šiem kultūrisms uztura bagātinātāju anaboliskie anaboliskie steroīdi, kas varētu izraisīt būtisku aknu bojājumu.

Nelegāls pārdot pāri letei, DMAA

DMAA kas tiek visbiežāk izmantots bagātinātājus, kas sola svara samazināšanu, muskuļu veidošanu un attīstību sportisko sniegumu – var paaugstināt asinsspiedienu un tas var izraisīt sirdslēkmes, elpas trūkums un stingrāku krūtīm. Stimulējošs var būt īpaši kaitīga, ja lieto kopā ar kofeīnu.

kultūrisms Hormoni

Androstendions vairs nav pieejama kā pāri letei bagātinātāju
DHEA nav iespējams būt noderīgi jebkuru ievērojamu līmeni un blakusparādībām, tai skaitā matu izkrišana, ir nevēlami.
Pregnenolonu var izraisīt sirds ritma traucējumus, ja to lieto liekā
Testosterons ir pieejama pēc receptes.

Kultūrisms produkti, kas ir steroīdi vai steroīdu, piemēram ķimikālijas var izraisīt nopietnus draudus veselībai. Anaboliskie steroīdi {var izraisīt aknu bojājumus, pinnes, matu zudums, garastāvokļa svārstības, agresivitāte, un depresiju. Tās var {izraisīt nieru bojājumus, sirdslēkme, insults, plaušu embolija (asins recekļi plaušās) un dziļo vēnu tromboze (asins recekļi, kas rodas vēnās dziļi ķermeņa iekšpusē).

Es lasīt kultūrisms žurnāla The DHEA ir steroīdu, un var būt noderīgi izaugsmes muskuļu. Vai tas ir labs padoms?

Ir minimāla pierādījumi, ka DHEA bagātinātāji uzlabo muskuļu masu, un pat tad, ja tie, blakusparādības ir diezgan nepatīkama devās, kas ir nepieciešami.

Kultūrisms Diēta visā sezonā – uzturs

klusajā sezonā, kad tiek plānots neviena kultūrisms konkursu laikā, tas ir izdevīgi, lai kultūrists būt pozitīvs enerģijas bilancē lai papildus enerģija ir pieejama muskuļu anabolisko. Bez tam, klusajā sezonā, pietiek olbaltumvielas ir jābūt pieejamai, lai sniegtu aminoskābes proteīnu sintēzi. 6-12 nedēļas pirms konkursa, ķermeņa celtnieki cenšas saglabāt muskuļu masu un samazināt ķermeņa tauku uz diezgan zems. Visā pirms konkursa posmu, kultūrists vajadzētu būt negatīvas enerģijas bilancē lai organisms taukus var oksidēts. Turklāt visā pirms konkursa posmu, olbaltumvielu uzņemšana jābūt pietiekamai, lai uzturētu muskuļu masu. Salīdzinoši augsts proteīnu uzņemšanu (aptuveni 30% no enerģijas patēriņa) samazina liesa masa samazināšanas, salīdzinot ar zemāku proteīnu uzņemšanu (aptuveni 15% no enerģijas patēriņa) enerģijas ierobežojuma laikā. Jo augstāks proteīnu uzņemšanu piegādās arī salīdzinoši lielu termisko efektu, kas var palīdzēt samazināt ķermeņa tauku zudumu. Jo gan ārpus sezonas un pirms konkursa posmos, pietiekama uztura ogļhidrātu būtu patērēts (55-60% no kopējā enerģijas patēriņa), lai, ka mācību intensitāti var saglabāt. procenti ķermeņa celtniekiem “off-sezonas un pirms konkursa diētām. Patēriņš no proteīna / aminoskābēm un ogļhidrātiem, tieši pirms un pēc mācību sesijas var palielināt proteīnu sintēzi, muskuļu glikogēna resynthesis un samazināt proteīnu degradāciju. Jo augstāks proteīnu uzņemšanu piegādās arī salīdzinoši lielu termisko efektu, kas var palīdzēt samazināt ķermeņa tauku zudumu. Jo gan ārpus sezonas un pirms konkursa posmos, pietiekama uztura ogļhidrātu būtu patērēts (55-60% no kopējā enerģijas patēriņa), lai, ka mācību intensitāti var saglabāt. procenti ķermeņa celtniekiem “off-sezonas un pirms konkursa diētām. Patēriņš no proteīna / aminoskābēm un ogļhidrātiem, tieši pirms un pēc mācību sesijas var palielināt proteīnu sintēzi, muskuļu glikogēna resynthesis un samazināt proteīnu degradāciju. Jo augstāks proteīnu uzņemšanu piegādās arī salīdzinoši lielu termisko efektu, kas var palīdzēt samazināt ķermeņa tauku zudumu. Jo gan ārpus sezonas un pirms konkursa posmos, pietiekama uztura ogļhidrātu būtu patērēts (55-60% no kopējā enerģijas patēriņa), lai, ka mācību intensitāti var saglabāt. procenti ķermeņa celtniekiem “off-sezonas un pirms konkursa diētām. Patēriņš no proteīna / aminoskābēm un ogļhidrātiem, tieši pirms un pēc mācību sesijas var palielināt proteīnu sintēzi, muskuļu glikogēna resynthesis un samazināt proteīnu degradāciju.

Izmantojot pirms proteīnu patēriņš pieļauj lielāku izmantošanu uztura olbaltumvielu atvasināts aminoskābju de novo muskuļu proteīnu sintēzi gan jauniem, gan gados vecākiem vīriešiem.

Banāni ir tikpat labi vai pat labāk, nekā dzērieni sporta dzērienu izteiksmē elektroenerģijas un veiktspēju.

American Journal of Clinical Nutrition 2017. patēriņš veselas olas veicina lielāku stimulāciju postexercise muskuļu proteīnu sintēzi nekā ieņemšanas isonitrogenous daudzumos olu baltumus ar jauniem vīriešiem. Veselas olas ir labāk nekā olu baltumus padarīt muskuļu pēc pasākuma. Pētnieki Ilinoisas universitātē ziņo, ka olbaltumvielas atrodamas veselas olas (piemēram, dzeltenumiem), ir daudz labāk iekļauts muskulī pēc izmantošanas, nevis tikai olu baltums proteīns.

Testo max Review buy now

Resistance Training – Exercise

Skeleta muskuļu audi ir daudz jutīgāki pret hronisku un akūtu stresa, kas saistītas ar rezistenci apmācību. Šīs atbildes ir skārusi struktūru pretestības darbību (ti, biežums, slodzes un izguves) papildus koučinga vēsturi šiem iesaistīto personu. Ir histochemical un bioķīmiskā datu, kas liecina, ka pretestība apmācība maina izpausmi miozīna smago ķēžu (MHCs). Īpaši, hronisku iedarbību uz bodibildinga un jaudas pacelšanas veida aktivitātes rada izmaiņas, kas saistīti ar MHC I un IIb izoformas, attiecīgi.
Izmantojot ar smago svaru var izraisīt spiedienu veidot acīs, it īpaši, ja trenažieri saglabāt savu elpu, jo tās rada. Kaut arī iespējamām sekām papildu spiediens, nav skaidrs, cilvēkiem ar glaukoma pasākums ar zināmu piesardzību.

Body būvniecība programma

Lai gan kultūrisms programmu, ir svarīgi, lai cilvēkiem, kuri ir nopietni, par ēkas muskuļu, tad parasts cilvēks nav pieturēties pie konkrētu programmu vai rutīnas. Trīs reizes nedēļā pie sporta pusstundu, vai arī tā var būt efektīvs daudz vīriešu un sieviešu.

Jautājumi

J. Vai HGH uzlabotu kultūrismu pie sievietes? Kādas ķermeņa ēka bagātinātāji jūs ieteiktu?

A. Tas ir iespējams, ka HGH, cilvēka augšanas hormons injekcijas var īslaicīgi uzlabot kultūrisms muskuļu masu, bet risks var būt nopietnas un neproduktīva ilgtermiņā. Visefektīvākais ķermeņa ēkas uztura bagātinātāji ka esmu iepazinies ar ir kreatīna un olbaltumvielu piedevas, un viņi kultūrisms preces es varētu izmantot, ja man būtu bijis ieinteresēts lielāku masu.

HGH X2 Review buy now

J. Vai jūs domājat, ka pundurpalmu, alfa liposkābe un CoQ10 ir noderīgi kultūrisms?

A. Es par to šaubos. Es joprojām domāju, ka kreatīna un olbaltumvielu piedevas ir labākā izvēle.

Kāda veida žeņšeņs, jūsuprāt, ir visnoderīgākā svara apmācību un bodybuildingfostering enerģiju un izturību, saglabājot anaboliskos hormonus, utt ..?

Es tiešām nedomāju, ka, izmantojot žeņšeņs ir noderīga kultūrisms fitnesa. Es gribētu vairāk pievērsties kreatīna, olbaltumvielu, kā arī daudz efektīvāku svara apmācības kārtību. Tas ir iespējams, ka lielas devas žeņšeņs tiešām varētu būt neproduktīva, jo žeņšeņa var palielināt ķermeņa temperatūru, izraisa paātrināta sirdsdarbība un, iespējams, bezmiegu.

Es esmu viena no pasaules vadošajām iestādēm par dabas kultūrisms vīriešiem virs 40 (kā arī ir labākais dabas kultūrists pasaulē vairāk nekā 50). Man ir grāmata, kas sauc: “Burke likums,” Jauns Fitness paradigma par tēviņiem. Bez tam, man ir CD identisku nosaukumu.

Man bija jautājums, ja tur bija iespēja nepieciešamības pieskarieties kultūrisms nozarē. Es nesen veica dažas ievērības cienīgas priekšrocības Svarcelšana izmantojot tikai multivitamīnu bez šiem augstas cenas bagātinātājos, kultūrisms žurnālos. Es gribēju, lai pierādītu, ka jums nav nepieciešams tērēt desmitiem tūkstošu dolāru, lai iegūtu rezultātus. Man vajadzēja sazināties ar jums, jo es mēdzu MultiVit Rx manā 3 mēnešu uzkrāšanās. Man ir visas kultūrisms mērījumus, stāstu un fotogrāfijas pirms un pēc. Tas var būt lielisks veids, kā palielināt iedarbības, ja jūs būtu ieinteresēts.

Re: dabiskā estrogēna blokatori vīriešu bodybuilders. Es vēlētos saņemt jūsu vispārējo viedokli par jēdzienu bodybuilders izmantojošu produktus, kas ir ziņots, ka dabas (domājams) estrogēnu bloķētāji; preces, piemēram, Chrysin, di-indolylmethane / indola-3-carbinol, vai konkrēta zīmola preces sauc par 6-okso. Es esmu ne tikai jautā par to, ja jūs domājat, ka viņi strādā vai nestrādā, bet man ir nepieciešams, lai saprastu, kā jūs jūtaties par ideju kavēt vīrietis organisma aromatization testosterona vērā estrogēnu? Vai ir gadījumi, kad tas ir likumīgi lieta darīt, vai fantastiska ideja pie citādi veseliem salīdzinoši jauns vīrietis? (Izņemot vecākiem vīriešiem vai bodybuilders lieto steroīdus, šie gadījumi tiek dota es ticu). Tikai jautājums, kā jūs jūtaties par ideju -assuming produktu darbību.
Man nav pētīta tēmu dabisko estrogēnu bloķētājus vīriešu bodybuilders detalizēti, bet, saskaņā ar manu ierobežoto pārskatīt pētniecības, es nedomāju, ka šī metode ir atalgojot.

Kāds ir jūsu viedoklis par glycocyamine, tas ir paredzēts, lai kļūtu par kreatīna monohidrāts prekursoru un liels muskuļu attīstībai?
Man tiešām nav stabilu viedokli par šo konkrēto uzturvielu vēl, es ceru, ka papildu pētījumu.

Crazybulk Dbal Buy Now