Hubnutí cvičení a dietní plán pro muže

Posted on

Tuk je uložen systematicky; Pro muže jsou nadbytečné kalorie ukládají jako tuk, počínaje břišních a bederních oblastech jako první. Tam není nějaká metoda pro identifikaci vlaku, nebo se zaměřují na specifické oblasti, při vypalování fatnonetheless, dobrý cvičební program pro muže, který se zaměřuje na zvyšování spotřeby energie bude úspěšná při podpoře hubnutí. Začlenit odpor školení do své ztráty plánu hmotnosti v pondělí, středu a pátek a v úterý a ve čtvrtek účastnit kardio pouze pro sezení.

Diverzifikovat Cardio pro maximální výsledky

Kardiovaskulární cvičení jsou velmi účinné při podpoře spalování tuků. Existují dva základní kardiovaskulární cvičební metody: nízká intenzita Steady State trénink a vysoká intenzita intervalový trénink (LISS). Váš LISS trénink může být provedeno po eliptické stroje nebo běžícím pásu. Tyto stroje jsou efektivní, protože dovolí vám rozhodnout o odolnosti a tempa, zatímco sleduje vaše tepová frekvence. Budete chtít hrát dva Liss tréninky každý týden. Neodkládejte stroj, aby se vaše tepová frekvence je 30 až 50 procent z vaší maximální tepové frekvence. Nejvíce formulace tepová frekvence: 220 – (Váš věk) = maximální srdeční frekvence. Provádět toto cvičení v délce 20 až 30 minut dvakrát každý týden.

Zatlačte ji Over The Top s HIIT

Vysoká intenzita intervalový trénink Vám umožní zvýšit vaše kardio cvičení a zároveň bojovat proti pokusům vašeho těla se přizpůsobit cvičení. Jste schopni plnit své Hitt sezení na místní trati. Efektivní Hitt trať cvičení je 400 metrech přesahy. Začněte na startovní / cílové čáře a oznaËte každých 50 metrů, až skončíte tam, kde jste začali. Sprint 100 metrů k další značce, pak se pomalu vraťte 50 metrů do první známky. Opakujte cyklus až budete mít kolem celé trati. Do tohoto dva týdně. Obden společně s Liss tréninku.

Clenbutrol Crazybulk buy Now

Sestavte si svůj tělo s chůzí Pushups

Kromě kardiovaskulárních cvičení, zavázat tři celého těla tréninku za týden; střídavý krát. Začněte s pěší kliky. Spustit {v pozici pushup s levou rukou v horní části tenkou vrstvu nebo papírový talíř. Proveďte pushup a při pohybu nahoru jít svou pravou ruku na změnu z levé ruky na podložku. Pokračujte v tomto cvičení, střídající se za ruce, dokud jste dokončili 10 opakování na 3 sety. Využívají 90 sekundové obnovení.
směřující na židli, jako byste měli v plánu sedět v něm. Nastavte si své dlaně ven před vámi. Postupně se začnou squat: zastavení krátký dotýká křeslo sedadla, držet zavalitý pozici na počet 10. Provede se 10 až 12 opakování pro tři sady, s 90-ti sekundových intervalech obnovy.

Next Level Leg Training

Stál s nohama u sebe, ruce na vaší straně, jako kdyby jste drželi činky, krok vpřed s pravou nohou do polohy výpadu. Zotavit do začátku polohy a krok vpřed s levou nohou, dokončil počáteční rep. Provede se 10 až 12 opakování s 90 druhého vyhledávacího intervalu.

Spálit s kruhový trénink

Byla kreativní se svými kardiovaskulární cvičení. Zachytit soubor 15-lb. činky spolu s švihadlo. V rámci tohoto okruhu vrtat jste se nezastaví, dokud neskončí cyklus. Začněte tím, že provedením 50 otáček na švihadlo. Po dokončení rotace, okamžitě odhodit lano a pak zvednout činky. Ze stoje dělat 10 dřepy s činkami visí na boku. Přesunout zpět do švihadlo a snížit opakování o 10, dělá 40 rotace. Opakujte činka dřepy, aniž by jedno opakování. Tento cyklus opakujte, dokud nejste až 10 švihadlo rotacích a také šest činka dřepy. Příští týden jste schopni se pohybovat až dvou cyklech.
Safety First Approach

Naplánovat schůzku se poradit se svým lékařem před zahájením nového cvičení rutiny nebo nutriční program. Nepodílejí na žádných rychlé hubnutí programy, které slibují nereálné cíle. Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, zdravá míra pro redukci váhy je pár liber každý týden.

Crazybulk Dbal Buy Now