Odchudzającemu i Plan diety dla mężczyzn

Posted on

Tłuszcz jest utrzymywane systematycznie; dla mężczyznami nadmiar kalorii są przechowywane w postaci tłuszczu, wychodząc z pasa i obszarów pierwszych brzusznej. Nie ma sposobu, aby zidentyfikować pociąg lub ściśle określonych obszarach przy spalaniu fatnonetheless, fantastyczny Plan treningu dla facetów, który koncentruje się na rosnącym zużyciu energii będzie skuteczna w promowaniu utratę wagi. Włączenie trening oporowy do swojej wagi planu strat w poniedziałki, środy i piątki, a we wtorki i czwartki angażować w sesjach cardio tylko.

Dywersyfikacji Cardio dla maksymalnych wyników

ćwiczenia układu krążenia są bardzo skuteczne w promowaniu utratę tłuszczu. Istnieją dwie podstawowe metody szkolenia układu krążenia: Low Intensity Steady State Szkolenie i HIIT (LISS). Twój trening LISS można zrobić na maszynie eliptycznej lub bieżni. Maszyny te są potężne, ponieważ pozwalają na ustawienie oporu i prędkości podczas monitorowania tętna. Będziesz chciał grać dwóch Liss treningi tygodniowo. Ustawić urządzenie, aby tętno wynosi 30 do 50% tętna maksymalnego. Najbardziej formuła tętno wynosi: 220 – (twój wiek) = tętno maksymalne. Wykonać ten trening na okres 20 do 30 minut dwa razy w tygodniu.

Push it Over the Top z HIIT

HIIT pozwoli Ci zwiększyć swoje układu krążenia treningi, przy jednoczesnym zwalczaniu wysiłków organizmu w celu dostosowania się do treningu. Jesteś w stanie zrobić swoje sesje HITT w torze sąsiedztwa. Udana HITT utwór trening jest 400 metrowe odstępy nakładania. Zacznij od startu / mety składzie i zaznaczyć od siebie 50 metrów, aż wiatr się z powrotem, gdzie rozpoczął. Wychodzą 100 metrów na drugi znacznik, a następnie powoli z powrotem chodzić 50 metrów do pierwszego znaku. Powtórzyć cykl aż masz wokół całego toru. Zrobić to dwa razy w tygodniu. Alternatywne razy z Twojego LISS treningu.

Clenbutrol Crazybulk buy Now

Budować swoje ciało Walking Pushups

Dodatkowo do układu krążenia treningi, zobowiązać się do trzech pełnych treningów ciała tygodniowo; razy na przemian. Zacznij od chodzenia pompki. Zacznij {w stanie pushup, z lewą ręką na wierzchu cienką warstwę lub papierowym talerzu. Zatrudniamy pushup i podczas poruszania się pieszo swoje prawe dłonie nad zastąpić lewą rękę na macie. Kontynuuj to ćwiczenie na przemian ręce aż skończysz 10 powtórzeń na 3 zestawy. Użyciu 90-sekundowego okresu pobierania.
Czuć spalania z krzesłem przysiady

Stojak {przed siedzibą jakbyś zamiar siedzieć w nim. Połóż ręce przed sobą. Powoli zaczynają przysiad: zatrzymanie krótkie dotknięcie siedzisko krzesła, przytrzymaj squat pozycji licząc do 10. Odgrywać 10 do 12 powtórzeń 3 zestawy z 90-sekundowym przedziale odzyskiwania.

Następny Szkolenie Poziom Leg

Stojąc z nogami razem i ramiona na swojej stronie tak, jakbyś gospodarstwa wag, krok do przodu prawą nogę do pozycji lonży. Odzyskać do miejsca wyjściowego i krok do przodu z lewej nogi, zakończenia początkowego rep. Wykonaj 10 do 12 powtórzeń z 90-sekundowym przedziale pobierania.

Spalić go z treningu obwodowego

Być pomysłowe ze swoimi układu krążenia treningi. Złap zestaw 15-lb. hantle wraz z skakanka. W ramach tego układu wiercić nie wyjdzie, dopóki nie zakończy cykl. Zacznij od 50 obrotów na skakanka. Po zakończeniu obroty, natychmiast spaść linę, a następnie podnieś hantle. Z pozycji stojącej zrobić 10 przysiadów z hantlami wiszące na swojej stronie. Wrócić do skakanka i zmniejszenie o 10 powtórzeń, robi 40 obrotów. Powtórz brzana kuca bez jednego rep. Powtórz ten cykl, dopóki jesteś w dół do 10 obrotów skakanka i hantle przysiady i sześć. W następnym tygodniu jesteś w stanie poruszać się na dwóch cyklach.
Bezpieczeństwo Pierwsze podejście

Umówić się skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem nowego rutynowego treningu lub program żywieniowy. Nie biorą udziału w żadnych szybkich programów odchudzających, które obiecują nierealne cele. Zgodnie z Centers for Disease Control and Prevention, zdrowe tempo redukcji masy ciała jest kilka funtów każdy tydzień.

Crazybulk Dbal Buy Now