Svara zudums Workout un Diēta plāns vīriešiem

Posted on

Tauki tiek glabāti sistemātiski; puišiem liekās kalorijas tiek uzglabāti kā tauki, sākot ar vidukļa un vēdera zonās pirmās. Tur nav kāda metode pamanīt vilcienu vai atlasīt konkrētas jomas, ja degšanas taukus; Tomēr laba treniņu programma, vīriešiem, kas vērsta uz pieaugošo enerģijas patēriņu izdosies veicināt svara zudums. Iekļaut rezistenci apmācību jūsu svara zaudēšanas plāna pirmdienās, trešdienās un piektdienās, kā arī otrdienās un ceturtdienās iesaistīties sirds tikai sesijas.

Dažādot Cardio maksimālu rezultātu

Sirds un asinsvadu vingrinājumi ir ārkārtīgi efektīvi veicina tauku zudumu. Ir divi galvenie sirds un asinsvadu mācību metodes: zema intensitāte Līdzsvara Apmācība un High Intensity Interval Training (LISS). Jūsu LISS apmācība varētu tikt veikta elipsveida mašīna vai skrejceļš. Šīs mašīnas ir spēcīgs, jo tie ļauj noteikt izturību un ātrumu, vienlaikus pārraudzīt savu sirdsdarbību. Jūs vēlaties veikt divus Liss treniņiem katru nedēļu. Put sistēmu, lai jūsu sirds ātrums ir 30 līdz 50% no jūsu maksimālo sirdsdarbība. Vairumā heart rate formula ir: 220 – (jūsu vecuma) = maksimālā sirdsdarbības ātrumu. Veikt šo treniņu ilgums ir 20 līdz 30 minūtes, divas reizes katru nedēļu.

Push to pa augšu ar HIIT

High Intensity Interval Training ļaus jums dažādot savu sirds un asinsvadu treniņu, vienlaikus apkarojot sava organisma mēģinājumus pielāgotos treniņa. Jūs varat veikt savu HiTT sesijas vietējā ceļa. Veiksmīga HiTT monitors laiks ir 400 metru intervāli pārklājas. Sāciet ar starta / finiša līniju un atzīmējiet katru 50 metrus līdz jūs likvidēt atpakaļ, kur jums sākās. Sprint 100 metrus uz nākamo zīmi, tad lēnām iet atpakaļ 50 metrus uz pirmo zīmi. Atkārtojiet šo ciklu, līdz esat kārta visu dziesmu. Dariet to divas reizes nedēļā. Otro dienu ar savu Liss treniņa.

Clenbutrol Crazybulk buy Now

Build Your Body ar Walking pushups

Bez sirds un asinsvadu treniņu, veltīt 3 pilnu ķermeņa treniņu nedēļā; pārmaiņus dienas. pie rosmes vingrojumi stāvoklī, kopā ar savu kreiso roku papildus tievu spilventiņu vai papīra plate. Izpildīt rosmes vingrojumi un augšu kustības laikā staigāt labo roku pār aizstāt savu kreiso roku uz pad. Turpiniet šo treniņu, pārmaiņus roku, kamēr esat pabeidzis 10 reps trīs kopas. Izmantot 90 sekunžu atkopšanas intervālu.
saskaras krēslu, it kā jūs plānojat tajā sēdēt. Uzstādīt rokas no priekšā no jums. Pakāpeniski sāk tupēt: atturoties pieskaršanās krēsls no krēsla, turiet tupēt pozīciju 10 skaits. Veikt 10 līdz 12 reps 3 komplekti, izmantojot 90 sekunžu atveseļošanās periodu.

Nākamais līmenis Kāju apmācība

Stāvot ar jūsu kājām kopā un jūsu rokās jūsu pusē, kā jūs turēja hanteles, soli uz priekšu ar labo kāju uz izklupiena pozīciju. Atgūt uz sākuma vietā un soli uz priekšu ar kreiso kāju, apdares sākotnējo rep. Veikt 10 līdz 12 atkārtojumiem ar 90 sekunžu izguves periodā.

Burn Off ar Circuit Training

Esi radošs ar savu treniņu. Catch komplektu 15-lb. hanteles un lecamaukla. Šajā ķēdē urbt jums netiks pārtraukta līdz brīdim, kad esat pabeidzis ciklu. Sākt ar darot 50 rotāciju uz lecamaukla. Kad jūs pabeigt rotāciju, uzreiz nomest virvi un tad paņemt hanteles. No stāvus do 10 squats ar hanteles karājas pie sāniem. Pārvietoties atpakaļ lecamaukla un samazināt atpakaļ atkārtojumus ar 10, veicot 40 rotāciju. Atkārtojiet stienis squats mīnus viens rep. Atkārtojiet šo ciklu, līdz esat līdz 10 Lecamaukla rotāciju un un seši hantele pietupieniem. Nākamajā nedēļā, jūs varat pārvietot līdz diviem cikliem.
Safety First pieeja

Ieplānot tikšanos konsultēties ar savu ārstu, pirms uzsākat jaunu treniņu rutīnas vai bagātinātājiem programmu. Nelietojiet piedalīties nekādās ātras svara zaudēšanas programmas, kas sola nereālus mērķus. Saskaņā ar Centers Slimību kontroles un profilakses, pilnvērtīgs likme svara zudums ir viena līdz divas mārciņas katru nedēļu.

Crazybulk Dbal Buy Now