Vücut Geliştirme takviyeleri ve işe hapları ve erkek, kadın ve gençler için, paranızı boşa olanlar

Posted on

kadın ve erkek uyarılması için kullanılan epeyce takviyeleri vardır. Ben bu alanda bir otorite değilim ama diğerleri para kaybıdır veya muhtemelen hatta tehlikeli iken benim sınırlı anlama birkaç takviyeleri etkili olduğunu göstermektedir. besin takviyeleri bina Vücut her sağlık gıda deposu ve en jimnastik kolayca kullanılabilir. Onlar çalışıyorlar mı? Onlar güvenli mi? ciddi hastalık onların kullanımından meydana miyim?

Yarar

Vücut geliştirme başlamak için hiçbir zaman geç değildir. Yaşlı bireylerin kim bile iki saat yağları azaltma zaman kas kitlesi ve gücü artabilir haftada olduğunca az olarak “pompa demir”.
İşte vücut geliştirme takviyesi eleştiri: Mukavemet eğitim testosteron ve büyüme hormonu düzeylerini artırır – Gelişmiş kas kitlesi ve işlevi ile ilgili hormonlar.

Onlar insanlar için çalışan güçlü işaretleri ile Finest vücut geliştirme Takviyeler:

Onların iyi kaslarınızı korumak için günün her öğünde protein yeterli miktarda tüketmek gerekir.

Kreatin böyle ergenlerde olarak, vücut geliştirme kullanımını desteklemek için maksimum araştırma vardır. Ancak genç vücut geliştirme kreatin güvenliği tamamen değerlendirilmemiştir ve karaciğer ve besin çok yüksek bir doz kullanıldığı takdirde böbrekler üzerinde stres endişe var. Kreatin bir kız için çalışır. Bu normal bir ağırlık kaldırma rutin daha iyi olmaz. Bu ucuz bir vücut geliştirme takviyesi var. kapsüller gibi toz halinde satın almak mümkündür. Doz yaklaşık 1 ila 5 g günlük ve haftada önerilmektedir bir gün ya da 2 atlama olup.

Peynir altı suyu proteini ve soya proteini , protein takviyeleri kadın ve erkeklerde vücut geliştirici için etkilidir. Peynir altı suyu proteini Yeme süt madde bir egzersiz oturumu izleyen günde alınır bile kas kütlesini inşa eder.

etkinliğinin ılımlı kanıtlarla Vücut İlaveler:

Amino asitler – bireysel aminoasitler yararlı olabilir, ama neden tüm amino asitler ile bir bütün protein takviyesi almak olmayabilir?
DZAA dalı zincir amino asitlerdir.
Karnitin fiziksel enerjisini artırmak yardımcı olur

Biraz kanıtı Vücut İlaveler onlar işlev:

Bor bir mineral
Kolin vücut bina etkinliği var hakkında harika bir beyin güçlendirici ve metil donörü, bununla birlikte, küçük bir araştırma mevcuttur olup.
Krom krom pikolinat sıklıkta kullanılabilir
Dibencozide
Ferulik asit
Gama orizanol
Orta zincirli trigliserid
Riboz şeker şeklidir
bunlar protein içerir sürece ağırlık kazancı tozlar
Smilax kimyasallar

etkinlik bulgusu olmayan Vücut İlaveler:

Ephedra artık erişilebilir sayaç bitti.
Yohimbin ot yohimbe bir alkaloid özüdür. Bu bitki veya bitki özütü nabız hızı artar ve yüksek dozajlarda kalp ritmi sorunlara neden olabilir.

S. kas oluşturmak için bu ürünleri kullanan ilgili fikirlerinizi ilgileniyorum, sen erektil disfonksiyon için LJ100 çağırıyorum, ben tam olarak aynı şey Yohimbe ile Tutku Rx tahmin ediyorum beri?

A. I örnek Yohimbe için, kas veya atletizm oluşturmak için etkilidir, tongkat ali ya afrodizyak bitkisel takviyeleri inanmıyorum.

Crazybulk Dbal Buy Now

Paketleme ve etiketleme yanlışlıklar

Bazı bitkisel ve diyet takviyeleri etiketlerine girişin farklıydı 2017 oluşmaktadır maddeler içinde araştırmacılar tarafından analiz. Vücut ve kilo kaybı takviyeleri, özellikle de, bunların ambalajın listelenmeyen bileşenleri ihtiva eğilimindedir. Bu vücut geliştirici besin takviyeleri Bazı önemli karaciğer hasarına neden olabilir bildirilmemiş anabolik steroidler var.

tezgahlar üzerinde satmaya Yasadışı, DMAA

En sık kilo kaybı, kas-bina ve atletik performansın iyileştirilmesi vaat takviyeleri kullanılmaktadır DMAA – Kan basıncını artırabilir ve göğüs kalp krizi, nefes darlığı ve daralmaya yol açabilir. kafein ile birleştirildiğinde uyarıcı özellikle tehlikeli olabilir.

Vücut Hormonlar

Sayaç besin takviyesi üzerinde olarak Androstenedion artık mevcut değil
DHEA önemli derecede ve saç kaybı gibi yan etkilere, kullanışlı olması muhtemel değildir, tercih edilmezler.
Fazla kullanıldığında kalp ritm anormalliklerine neden ol pregnenolon
Testosteron reçete ile kullanılabilir.

Ciddi sağlık risklerine yol açabilir steroid veya steroid benzeri maddeler var Vücut ürünleri. karaciğer hasarı, akne, saç dökülmesi, duygudurum dalgalanmaları, saldırganlık ve melankoli neden olabilir. Bunlar {böbrek hasarı, kalp krizi, felç, pulmoner emboli (akciğer kan pıhtıları) ve derin damar trombozu (vücutta derin venlerde ortaya çıkan kan pıhtılaşması) neden olabilir.

Ben DHEA bir anabolik steroid ve artış kas için yararlı olabileceğini bir vücut geliştirme dergisinde okudum. Bu harika bir ipucu var mı?

DHEA takviyesi kas kütlesini artırmak ve onlar bile, yan etkiler gerekli dozların oldukça nahoş olduğu asgari kanıt yoktur.

sezon boyunca Diyet Vücut – beslenme

Hiçbir vücut geliştirme yarışması amaçlanıyorsa sezon dışı boyunca, ek enerji kas anabolizmasında kullanılabilir böylece bir vücut pozitif enerji dengesini korumak için avantajlıdır. Buna ek olarak, sezon boyunca yeterli protein, protein sentezi için amino asitleri vermek için kullanılabilir olması gerekir. Müsabakadan önce 6-12 ay için, vücut geliştiriciler kas kütlesini korumak ve vücut yağ çok düşük seviyelere düşürmek için çalışıyoruz. yarışma öncesi aşaması boyunca, üstyapı vücut yağ oksitlenebilir sırayla negatif enerji dengede olması gerekir. Bundan başka, ön yarışma fazı boyunca, protein alımı kas kütlesini tutmak için yeterli olmak zorundadır. Nisbeten daha yüksek protein alımı (enerji tüketiminin yaklaşık% 30) enerji kısıtlaması daha düşük bir protein alımı (enerji alımının yaklaşık% 15) yağsız kütle kaybı göre azaltır. Daha yüksek protein tüketimi de vücut yağ azaltmada yardımcı olabilir nispeten büyük termik etkisi sağlayacaktır. sezon dışı ve yarışma öncesi hem aşamalarda yeterli diyet karbonhidrat (toplam enerji alımının% 55-60) tüketilmelidir böylece eğitim yoğunluğu korunabilir. Diyet yağlar vücut inşaatçılar sezon dışı ve yarışma öncesi diyetler 15-20 {% makyaj gerekir. Protein / amino asit ve karbonhidratın hemen önce ve eğitim oturumları sonra protein sentezi, kas glikojen resynthesis artırmak ve protein degradasyonunu azaltabilir tüketimi. Daha yüksek protein tüketimi de vücut yağ azaltmada yardımcı olabilir nispeten büyük termik etkisi sağlayacaktır. sezon dışı ve yarışma öncesi hem aşamalarda yeterli diyet karbonhidrat (toplam enerji alımının% 55-60) tüketilmelidir böylece eğitim yoğunluğu korunabilir. Diyet yağlar vücut inşaatçılar sezon dışı ve yarışma öncesi diyetler 15-20 {% oluşturmalıdır. Protein / amino asit ve karbonhidratın hemen önce ve eğitim oturumları sonra protein sentezi, kas glikojen resynthesis artırmak ve protein degradasyonunu azaltabilir tüketimi. Daha yüksek protein tüketimi de vücut yağ azaltmada yardımcı olabilir nispeten büyük termik etkisi sağlayacaktır. ölü sezon ve yarışma öncesi hem aşamalarda yeterli diyet karbonhidrat (toplam enerji alımının% 55-60) tüketilmelidir böylece eğitim yoğunluğu korunabilir. Diyet yağlar vücut inşaatçılar sezon dışı ve yarışma öncesi diyetler 15-20 {% makyaj gerekir. protein / amino asit ve karbonhidratın hemen önce ve eğitim oturumları sonra protein sentezi, kas glikojen resynthesis artırmak ve protein degradasyonunu azaltabilir tüketimi. Sezon dışı ve yarışma öncesi diyetler. Protein / amino asit ve karbonhidratın hemen önce ve eğitim oturumları sonra protein sentezi, kas glikojen resynthesis artırmak ve protein degradasyonunu azaltabilir tüketimi. Sezon dışı ve yarışma öncesi diyetler. Protein / amino asit ve karbonhidratın hemen önce ve eğitim oturumları sonra protein sentezi, kas glikojen resynthesis artırmak ve protein degradasyonunu azaltabilir tüketimi.

Protein tüketimi önce egzersiz genç ve yaşlı erkeklerde hem de novo kas protein sentezi için diyet proteini kaynaklı amino asitlerin artan kullanımı için izin verir.

Muz enerji ve performansını ilgilendiren içecekler spor içecekleri daha iyi veya daha iyi.

American Journal of Clinical Nutrition bütün yumurta 2017 Tüketim genç adamlar yumurta akı izonitrojenik miktarlarda tüketimi ile karşılaştırıldığında egzersiz sonrası kas protein sentezi daha iyi teşvik eder. Tüm yumurtaları Egzersizi takiben kas üretmek için yumurta akı çok daha iyidir. Illinois Üniversitesi’nde araştırmacılar (sarısı dahil) öğütülmemiş tahıllarda bulunan protein daha iyi sadece yumurta beyazı proteinine kıyasla egzersiz sonrası kas içine dahil olduğunu bildirmektedir.

Testo max Review buy now

Direnç Eğitim – Egzersiz

İskelet kası dokusu direnç eğitimi ile ilişkili akut ve kronik baskılara karşı daha duyarlıdır. Bu cevaplar katılan bu kişilerin eğitim tarihinin yanı sıra direnç faaliyetlerinin inşaatı (yani frekans, yük ve kurtarma) etkilenir. Sen direnç antrenman miyozin ağır zincir (MHC’Ierden) ifadesini değiştiren belirtmek histokimyasal ve biyokimyasal verileri bulacaksınız. {Özellikle, vücut geliştirme ve güç kaldırma tür aktiviteye kronik maruziyet sırasıyla MHC I ve IIb izoformlarını içeren değişiklikleri oluşturur.
Ağır ağırlıklarla egzersiz yapmak basıncı bunlar geçerli çünkü egzersizciler nefeslerini korumak, özellikle gözlerde birikmesine neden olabilir. Ilave basınç olası sonuçları rağmen bazı dikkatli tüm glokom egzersiz ile insanlar, net değildir.

Vücut inşaat programı

Bir vücut geliştirme programı kas geliştirme konusunda ciddi olanlar için gerekli olsa ortalama kişi belirli bir zamanlamaya veya rutin uymak zorunda değildir. 30 dakika kadar spor salonunda üç kez her hafta birçok kişi de etkili olabilir.

Sorular

S. HGH kadında vücut geliştirme şansını artırır mı? Ne vücut geliştirme takviyeleri önerirsiniz?

C. HGH insan büyüme hormonu çekimleri geçici olarak vücut geliştirme kas kütlesini artırmak, ancak riskler uzun vadede ciddi ve ters olabilir muhtemeldir. Ben aşinayım iyi vücut geliştirme takviyeleri kreatin ve protein takviyeleri ve onlar daha kütlesi ile ilgilenen olsaydı ben kullanırım vücut geliştirme mal konum.

HGH X2 Review buy now

S. Saw Palmetto, alfa lipoik asit inanıyoruz ve CoQ10 vücut geliştirme faydalıdır musunuz?

A. Sanmam. Hala kreatin ve protein takviyeleri en iyi seçenek olduğunu düşünüyorum.

Eğer vb ağırlık eğitim ve enerjiye ve güce anabolik hormonlar muhafaza bodybuildingfostering için en yararlı olan ginseng ne tür inanıyorum ..?

Gerçekten ginseng kullanarak vücut geliştirme egzersiz için yararlı olduğuna inanmıyorum. Ben de çok daha başarılı ağırlık eğitim prosedürü kreatin, protein hakkında daha fazla konsantre ve istiyorum. Bu ginseng yüksek dozlarda aslında ginseng vücut ısısını artırabilir çünkü ters artmış kalp hızı ve muhtemelen uykusuzluk neden olabilir olasıdır.

Ben doğal 40 üzerinden erkeklerde vücut (yanı sıra 50’nin üzerinde dünyanın en iyi doğal vücut geliştirmeci olmak üzere) üzerinde dünyanın önde gelen otoriteleri arasında değilim. Dışarı “Burke’ün Kanunu,” Olgun Erkek İçin Yeni Spor Paradigma, adlı bir kitap var. Ben de aynı kitabın bir CD var.

vücut geliştirme endüstrisi içine dokunun isteyen bir olasılık olmadığını merak edilmişti. Son zamanlarda vücut geliştirme dergilerinde duyurulan yüksek fiyat takviyeleri olmadan sadece bir multivitamin kullanan halter bazı kayda değer faydalar yaptık. Sana sonuçları almak için onlarca dolar binlerce harcamak gerekmez kanıtlamak istedi. Benim 3 aylık birikmesi MULTIVIT Rx kullanılan çünkü sizinle iletişim gerekiyordu. Daha önce & sonra vücut geliştirme boyutlarında, anlatı ve fotoğrafların hepsi var. Bu ilgi duyarım eğer artırmak için mükemmel bir yol olabilir.

Re: Her iki erkek vücut geliştiriciler için doğal östrojen blokerleri. Ben organik (iddiaya göre) östrojen blokerler oldukları söylenen ürünler kullanan karoserciler fikri üzerine genel görüş almak istiyorum; Bu tür Krisin, di- indolylmethane / indol-3-karbinol, ya da belirli bir marka ticari olarak ürün 6-okso adlandırılan. Sadece çalıştıkları veya işi alamadım inanırsak hakkında sormuyorum, ama östrojen içine testosteron erkek vücudun aromatizasyonun inhibe kavramı hakkında ne anlamak istiyorum? Zaman bunu yapmak için geçerli bir şey ya da başka şekilde sağlıklı nispeten genç adam iyi bir fikir olduğu zaman var mıdır? (Yaşlı erkekler için veya steroid kullanımı vücut geliştiriciler haricinde; bu davalar bir verilmiştir Sanırım). Eğer mal işi -supposing düşünce hakkında nasıl hissettiğinizi Sadece merak.
Ben araştırma benim sınırlı değerlendirmeye göre, ancak ayrıntılı olarak erkek vücut geliştiriciler için doğal östrojen bloker konusunu incelemedim, bu yöntem değerli olduğuna inanmıyorum.

Glikosamine’e üzerinde fikrin ne, bir kreatin monohidrat öncül haline varsayılır ve kas büyümesi için iyi değil mi?
Gerçekten ben ek çalışma umuyor, ancak bu besin üzerinde güçlü bir fikir yok.

Crazybulk Dbal Buy Now