Zayıflama Egzersiz ve Erkekler için Diyet Planı

Posted on

Yağ sistematik tutulur; çocuklar için aşırı kalorili ilk karın ve bel bölgelerinde başlayarak yağ olarak depolanır. tren nokta veya yağ yakma belirli bölgeleri hedeflemek için bir yolu yoktur; Ancak artan enerji alımının üzerinde yoğunlaşmaktadır erkekler için iyi bir egzersiz programı kilo kaybı teşvik etkili olacaktır. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri kilo kaybı programına direnç eğitimi birleştirin ve salı ve perşembe günleri kardiyo-tek oturumda meşgul üzerinde.

Maksimum sonuçlar için Cardio çeşitlendirmek

Kardiyovasküler egzersizler yağ kaybı teşvik müthiş etkilidir. İki ana kardiyovasküler egzersiz yöntemi vardır: Düşük Yoğunluklu Kararlı Durum Eğitim ve High Intensity Interval Eğitim (LISS). Kişisel LİSS eğitim eliptik makinesi veya bir koşu bandı içinde yapılabilir. onlar nabzınızı izleyerek iken bir direnç ve hızına karar için izin çünkü bu makineler güçlüdür. Haftada iki LISS egzersiz gerçekleştirmek istediğiniz olacak. nabzınız için sistemin koyun 30 maksimum kalp hızının yüzde 50 etmektir. Maksimum kalp hızı formüldür: 220 – (yaşınız) = maksimum kalp atış hızını. İki kez 20 ila 30 dakika uzunluğunda her hafta boyunca bu egzersizi yapın.

HIIT ile Over the Top itin

egzersiz karşılamak için vücudun girişimlerini savaşırken High Intensity Interval Eğitim, sen kardiyovasküler egzersiz çeşitlendirmek sağlayacaktır. Yerel pistte senin HITT oturumları yapabilir. Başarılı HITT monitör egzersiz 400 metre aralığı örtüşür olduğunu. başlangıç / bitiş çizgisinde başlayın ve başladığınız yere geri rüzgar dek her 50 metre uzakta işaretleyin. sonra yavaşça birinci işaretleyici 50 metre dönmek sonraki marker 100 metre sürat. Eğer tüm parçayı topladım kadar döngüyü tekrarlayın. Haftada iki kez yapın. senin LİSS egzersiz ile birlikte alternatif gündür.

Clenbutrol Crazybulk buy Now

Yürüyüş şınav ile Your Body kurmak

Kardiyovasküler egzersiz ek olarak, haftada 3 tam vücut egzersizleri için taahhüt; alternatif gün. Yürüyen itmek ile başlayın. Ince ped ya da kağıt plakasına ilaveten sol elinizle birlikte, bir gövdeyi kaldırma pozisyonunda {başlatın. Bir pushup istihdam yukarı hareketi sırasında minderde sol elini değiştirmek için üzerine sağ elini yürümek. Eğer üç set için 10 temsilcileri tamamlayana kadar ellerini dönüşümlü, bu egzersiz devam edin. 90 saniyelik bir geri alma aralığı kullanmaktadır.
İçinde oturmak planladıklarını sanki bir koltuk bakacak. Önünüzde Avuçlarını yola. Yavaş yavaş bodur başlarlar: sandalyenin sandalye dokunmadan yetersiz kalmakla, 10 sayım için bodur konumda tutun. 90 saniyelik kurtarma aralığı kullanılarak, üç set için 10 ila 12 temsilcileri oynayın.

Sonraki Seviye Bacak Eğitim

Eğer dambıl tutarak sanki yanınızda birlikte ayaklarınızı ve kollarınız duran bir hamle pozisyonuna sağ ayağınızla ileri adım. başlayan yere Kurtar ve ilk temsilcisi bitirerek sol bacak ile öne çık. 90 saniyelik bir geri alma süresi ile 10 ila 12 temsilcileri gerçekleştirin.

Devre Eğitimi ile Kapalı Yanık

Kardiyovasküler egzersiz ile yaratıcı olun. 15-lb bir dizi tut. Dambıller ve bir atlama ipi. Bu devrede Eğer döngüsünü tamamladıktan kadar sen durmayacak delin. Atlama ipi 50 rotasyonlar yaparak başlayın. Eğer rotasyonlar tamamladığınızda, hemen ipi bırakıp sonra halter pick up. Ayakta pozisyondan tüm halter senin yanına asılı 10 ağız kavgası yapmak. Geri atlama ipi taşı ve 40 rotasyonlar yaparak, 10 ile temsilcileri geri kesti. Tek temsilcisi olmadan halter ağız kavgası tekrarlayın. Aşağı 10 atlama ipi rotasyonlar ve altı halter çömelme için oluncaya kadar bu döngüyü tekrarlayın. İkinci hafta iki döngüleri kadar taşıyabilirsiniz.
Önce Güvenlik Yaklaşımı

Yeni bir egzersiz rejimi veya beslenme programına başlamadan önce doktorunuza danışmanız bir randevu ayarlayın. gerçekçi olmayan hedeflere vaat herhangi hızlı kilo kaybı planları katılmak etmeyin. Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerine göre, kilo kaybı için sağlıklı bir oran lira birkaç Her hafta.

Crazybulk Dbal Buy Now